Series
Ratings
15
AdolescenceRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.0
MaidRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 5.0