Titles you rated
Three BrothersRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5