Titles you rated
EqualsRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 5.0
The FairyRated ★ 4.5
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
DeadfallRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
FelonRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0