Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5