Series
Ratings
150
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 2.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5