Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Mr. HolmesRated ★ 5.0
In BrugesRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0