Movies
Ratings
17
Architecture 101Rated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.0