Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5