Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.0
HealerRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Sexi Mong Season 1Rated ★ 3.0