Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0