Movies
Ratings
202
Minority ReportRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita in the Wan-Nyan Spacetime OdysseyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5