Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0