Movies
Ratings
359
Shutter IslandRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.0