Series
Ratings
14
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 2.0