Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0