Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5