Series
Ratings
22
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5