Titles you rated
Labor DayRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0