Series
Ratings
14- Physical: AsiaRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5