Series
Ratings
27
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0