Series
Ratings
69
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5