Series
Ratings
152
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0