Movies
Ratings
18
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0