Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Wednesday Food TalkRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0