Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5- WishRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
PunchRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0