Titles you rated
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
Shining RomanceRated ★ 2.0- I Need a FairyRated ★ 1.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 1.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 2.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5