Movies
Ratings
220
BargainRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5