Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5