Titles you rated
- Love ResetRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.0