Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0