Titles you rated
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
StargateRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5