Titles you rated
The Karate KidRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
Tai Chi ZeroRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.5
Superman IIRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
La JetéeRated ★ 4.5
Batman & RobinRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0- Understanding MoviesRated ★ 4.0
- ForestRated ★ 4.0