Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0