Titles you rated
Project Blue Book Season 1Rated ★ 4.0
Project Blue BookRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 5.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Royal NirvanaRated ★ 5.0
Stone's CocoonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0