Movies
Ratings
122
Black PantherRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0