Movies
Ratings
341
The Parent TrapRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0