Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5