Movies
Ratings
25
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5