Movies
Ratings
429
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5