Series
Ratings
379
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.0- Face MeRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5- 개소리Rated ★ 4.0
Bad ProsecutorRated ★ 2.0
Perfect FamilyRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 4.0