Series
Ratings
276
My Husband's WomanRated ★ 5.0
The PaperRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5- Precious FamilyRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
The Four SeasonsRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.5
Dear ChildRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0