Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0