Movies
Ratings
63
AvatarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 0.5
Ninja AssassinRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0