Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5