Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 1.0
Michael ClaytonRated ★ 0.5
Upside DownRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0