Titles you rated
StokerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0