Movies
Ratings
163
Little ForestRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0