Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0