Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0