Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 0.5
SingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
TenetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5